Вихід є!

Чи існує Бог?

ЧИ ІСНУЄ БОГ?
Ми віримо, що так! І пропонуємо тобі вагомі докази цього.
Вірити в це чи ні – вирішувати тобі. Просто прочитай ці дивовижні факти – і поміркуй над ними.

Світ і ми самі – це гармонія!

  • Наша Земля досконала за розміром. Сила тяжіння нашої планети утримує шар повітря товщиною близько 100 км. Якби Земля була менша, атмосфера на ній не могла б існувати. А якщо більша – то її атмосфера містила б вільний водень. Тільки в атмосфері Землі, порівняно з іншими планетами, міститься необхідний склад газів для підтримки життя рослин, тварин і людини.
  • Явище кругообігу води в природі являє собою дивовижний механізм. Величезні маси води піднімаються на сотні метрів і знаходяться у зваженому стані, доки не потраплять вглиб континенту, тобто туди, де вони найбільш необхідні. Все це відбувається завдяки чіткому балансу, що склався між сушею, водою і повітрям. Ученими доведено, що будь-яка зміна у складі атмосфери або в рельєфі земної поверхні призвела б до неможливості такого кругообігу.
  • Усі живі організми складаються з клітин. Кожна клітина функціонує завдяки гармонійній діяльності величезної кількості її складових елементів. І відсутність хоча б одного з них руйнує клітину. Клітина не може чекати, поки такі необумовлені процеси, як природний відбір та мутація, вдосконалять її. Перша жива клітина, яка виникла на Землі, повинна була одразу складатися з усіх необхідних для її життєдіяльності частинок, тобто бути кимось створеною в досконалому, ідеальному вигляді.
Цікаво, що досі ще жоден учений, жодне серйозне наукове дослідження не змогли спростувати думку про існування Бога. Навпаки, наука XXI століття все більше схиляється до того, що цей світ не міг з’явитися випадково. Немає ніяких причин нашої появи, окрім єдиної: Хтось захотів, щоб все це було!
Запитання. Чи дивували тебе коли-небудь якісь явища або істоти на Землі? Була думка: «Цікаво, як таке могло статися?»

Чому усвідомлення існування Творця так важливо?

Припустимо, що Бог існує
Якщо ми віримо, що є Бог, Розумний і Всемогутній Творець Всесвіту, люблячий Батько, Який піклується про Своє творіння, то ми розуміємо, що нам треба якимось чином зважати на Його бажання. У цьому випадку нам важливо познайомитися з Ним ближче, щоб знати те, що Він хоче нам дати. Нам важливо спілкуватися з Ним і враховувати Його інтереси. Оскільки Бог – наш Творець, Він точно знає, як все повинно функціонувати і як полагодити те, що зіпсувалося. Наприклад, людський організм, якщо ми захворіли, або стосунки з іншими людьми, коли вони зламані.
Припустимо, що Бога немає
Якщо Бога немає і все, що існує, якимось чином з'явилося само по собі, то наше життя нічому і нікому не підпорядковується, крім нас самих, ну і, звичайно, обставин, які чомусь трапляються з людьми незалежно від них. Катастрофи, війни, нещасні випадки, хвороби... Ми самі вирішуємо, як будемо проводити короткий час нашого земного життя, на що витрачати доступні нам нечисленні ресурси. Нам нема до кого бігти за допомогою, коли стикаємось із труднощами. Ми в цьому світі самотні й полишені на самих себе. Якщо Бога немає, то наше життя має цінність тільки для нас (і то не завжди!). І ми більше нікому не потрібні.
Запитання. Який варіант для тебе більш привабливий?

Вірити в Бога чи не вірити? Кожен робить свій вибір!

«Тож Його невидиме – Його вічна сила і Божественність – від створення світу через творіння стає зрозумілим. Так що немає їм виправдання».

Біблія, Сучасний переклад, послання до Римлян 1:20

Уяви, що весь наш великий Всесвіт – це складні траєкторії руху планет, комет та інших небесних тіл. Невже це влаштувалося само собою?
Є фізичні, хімічні й інші закони, які однаково чітко працюють як у космосі, так і на землі, і навіть у нашому тілі.
Чим більше ми заглиблюємося у вивчення речей навколо нас, тим більше розуміємо, що існує певний порядок, якому підпорядковується все, що нас оточує, – від мікросвіту до макросвіту. І навіть людські стосунки, здатність людини мислити і діяти підкоряються певним законам.
Спостерігаючи велич гір, красу океану, веселку на небі, відчуваючи пахощі квітів, милуючись дитячою усмішкою, дивлячись в очі коханої людини, складно засумніватися в тому, що існує Хтось, Хто все це так чудово влаштував!
Запитання. Цікаво, як би ти виглядав, якби виник випадково? Якби не було Того, хто тебе створив саме таким – унікальним, неповторним?

Поміркуємо разом
Часто люди говорять, що не можуть вірити в Бога, тому що Його не можна осягнути органами відчуття, не можна побачити Його чи доторкнутися до Нього. Але радіоактивне випромінювання теж не можна відчути, хоча воно має місце.
Ще один приклад: люди знають про реальність любові, але наука не може довести її існування.
І коли дивишся на морську гладь, не бачиш дно моря, хоча і знаєш, що там є пісок, каміння, корали...
Так існує Бог чи ні?
Можна знайти безліч доказів існування Творця – і при цьому відкинути істину про Нього. А з іншого боку, можна не мати жодного доказу, але при цьому повірити в Бога й отримати підтвердження своєї віри у своєму серці.
Знаєш, просто запитай себе: «А якщо Бог все ж таки існує, чи хочу я довірити своє життя Йому та йти за Ним?» Від твоєї відповіді залежить все твоє життя...

Отже, вірити чи не вірити в існування Бога, кожен вибирає сам. Думає, на що дивитися і що розцінювати як правду. І сам собі, по суті, доводить , існує Бог чи ні.
Запитання. Як ти доведеш собі, що Бога немає/що Він є? Знайди п’ять доказів.
Я і Бог