Вихід є!

Як не втратити своєї гідності у відносинах?

Для початку, що таке гідність?
Гідність – це почуття власної значущості, яке не потребує будь-яких доказів.
Гідність означає бути впевненим у собі, знати собі ціну, а не пишатися чи звеличуватися над кимось.
Твоя гідність не залежить від того, як ти виглядаєш, як кажеш, що про тебе говорять інші або який твій соціальний статус…
Дуже часто в сім'ях можна побачити картину, коли один із подружжя втрачає почуття власної гідності, перестає поважати себе. Це відбувається з різних причин: відсутність поваги інших членів сім'ї, критика, маніпулювання… У кожній сім'ї свої особливості.
Що ж робити, коли ти розумієш, що твоя гідність страждає у якихось взавзаєминах?
Треба знати, у чому ж твоя гідність.
Ти є цінним і значущим для Бога-Творця. Сам Бог вирішив, що ти маєш народитися на цій Землі! І саме зараз ідеальний час для твого життя!
Бог бажає робити Свої справи на цій Землі. І Він хоче це робити разом із тобою. Твої таланти, твоя участь у Божих планах дуже важлива для Нього. Подумай про те, наскільки ти цінний для Бога. І саме це розуміння має тобі піднімати почуття гідності!
Якщо ти живеш – значить ти маєш гідність від Бога.
 Сім'я – це стосунки, які задумав Бог.
Як чоловік, так і дружина в сім'ї, згідно з Божим планом, мають однакову гідність. Ніхто не може панувати, принижувати іншу людину. Але якщо раптом так сталося, пам'ятай: Бог на твоїй стороні. Він продовжує тебе любити, цінувати та приймати. А це найголовніше. Прийми цю дивовижну Божу любов і подаруй її своїй половинці. Зміни обов'язково відбудуться!
Стосунки